12 października 2015

Czyszczenie kostki brukowej Poznań

Czyszczenie kostki brukowej Poznań

Czyszczenie kostki brukowej PoznańCzyszczenie kostki brukowej Poznań –

Tylko do końca czerwca 2019 czyszczenie kostki brukowej w promocyjnej cenie 8 zł / m2. Zamów pod numerem 530-714-205 lub mailowo biuro@sprzatnij.pl

Nasza firma oferuje tanie czyszczenie pozbruku i mycie kostki brukowej oraz innych powierzchni betonowych w Poznaniu. Zabrudzona kostka brukowa to często spotykany problem, jednak często z decyzją “kiedy wyczyścić” zwlekamy zbyt długo. Proces czyszczenia kostki brukowej powinno się wykonywać co 2-5 lat lub nawet co sezon w zależności od stopnia narażenia na zabrudzenia.

Specjalizujemy się w profesjonalnym myciu pozbruku i czyszczeniu kostki brukowej oraz powierzchni betonowych, wykorzystując w tym celu najwyższej jakości środki chemiczne wysokiej klasy między innymi marek Kiehl, Ecolab, Tenzi czy Cinex oraz urządzenia czyszczące takie jak myjki ciśnieniowe czy szorowarki jednotarczowe marek Karcher, Nilfisk czy Kranzle, dzięki czemu przywrócimy Twojej kostce dawny wygląd. Usuniemy wszelkiego rodzaju plamy po oleju, ślady po oponach, nadmiar piasku, zazielenienie, brud, grzyby, porosty, glony i inne zanieczyszczenia.

Czyszczenie kostki brukowej Poznań oraz mycie innych powierzchni chodnikowych to dla nas codzienność. Najczęściej pojawiającymi się zabrudzeniami na parkingach, podjazdach, chodnikach oraz stacjach benzynowych są plamy po oleju, guma do żucia i inne zabrudzenia wynikające z ruchu ulicznego. Wszystkie te zabrudzenia jesteśmy wstanie usunąć używając odpowiednich detergentów oraz profesjonalnego sprzętu.

Realizujemy zarówno duże jak i mniejsze zlecenia. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz pełne zadowolenie z usługi na długi czas. Jeśli interesuje Państwa tanie czyszczenie kostki brukowej oraz szybka realizacja usługi to trafiliście pod dobry adres. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na ekipę fachowców, którzy przywrócą dawny blask Państwa kostki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Realizując zlecenia, dajemy z siebie sto procent, a więc czyszczenie i mycie kostki brukowej w Poznaniu to zadania, które wykonujemy najlepiej, jak tylko to możliwe. Nasza firma oferuje konkurencyjny cennik mycia i czyszczenia kostki brukowej w Poznaniu.

Jeżeli marzą Państwo o utrzymaniu trwałego efektu mycia kostki brukowej przez długi czas, to nasze usługi są najlepszą inwestycją. Gwarantujemy 100 % satysfakcję z wykonanej usługi.

Usuwanie plam z oleju z kostki brukowej Poznań

Dość często spotykanym problemem jest rozlany olej silnikowy na podjeździe czy plama po oleju hydraulicznym na parkingu. Dzięki wieloletnim doświadczeniu wiemy jakiej chemii zastosować aby problem ten rozwiązać szybko i z oczekiwanym rezultatem. Usuwanie oleju z kostki brukowej obowiązkowo musi być przeprowadzone w bezdeszczny dzień oraz przy niewielkim nasłonecznieniu – wówczas efekt czyszczenia kostki z plamy oleju jest najlepszy.

Czyszczenie kostki brukowej Poznań – Czyszczenie kamienia naturalnego, granitu, gresu…

Kamień naturalny jest najbardziej eleganckim sposobem utwardzenia nawierzchni. Należy jednak pamiętać, że ze względu na swój naturalny charakter wymaga on szczególnych zabiegów. Chcielibyśmy przedstawić Państwu szeroką ofertę świadczoną przez sprzatnij.pl w zakresie czyszczenia oraz impregnacji wszelkich nawierzchni z kamienia naturalnego.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wysokociśnieniowego mycia powierzchni poziomych z różnego rodzaju kamienia naturalnego, takiego jak gres, granit czy marmur. Technikę mycia oraz detergenty dobieramy indywidualnie  do  rodzaju oraz stopnia zabrudzenia powierzchni.

Mycie elewacji Poznań i okolice

Czysta elewacja jest wizytówką każdej firmy oraz domu. Dzięki naszej firmie, Twoje brudne ściany odzyskają swoje pierwotne kolory i właściwości.

Mycie elewacji oraz fasad, w zależności od dostępu i wysokości budynku, wykonujemy z podnośnika, rusztowania przestawnego lub drabiny.

Mycie elewacji wykonujemy przy zastosowaniu myjki wysokociśnieniowej oraz specjalnie dobranego do powierzchni ściany detergentu czyszczącego.

Mycie elewacji w Poznaniu – rodzaje czyszczonych powierzchni:

  • ceglaną
  • klinkierową
  • tynki mineralne
  • tynki akrylowe
  • sanding
  • piaskowiec