Kredyty we franku


Od lat mówi się o osobach, które zdecydowały się na kredyt we franku i mają problemy z jego spłatą. Wielu frankowiczów zdecydowało się na pozew przeciw bankom, ale nadal niewiele osób wygrało sprawę w sądzie. Frankowicze – pozwy banków.

Są ludzie, którym kredyty we franku po prostu zrujnowały życie. Popadli w długi i mieli problemy ze spłatą kredytu, którego rata z miesiąca na miesiąc była coraz wyższa. Doszło bowiem do takiej sytuacji, że ludzie zaczęli spłacać znacznie wyższe raty, ale ich kredyt wcale się nie zmniejszał. Wszystko dlatego, że zmienił się kurs walut i nagle się okazało, że w przeliczeniu na złotówki rata kredytu stała się dużo wyższa.

Jeżeli posiadamy kredyt we franku, to z całą pewnością zastanawiamy się nad tym czy nie rozpocząć walki z bankiem. Tak naprawdę nie mamy nic do stracenia jeśli zdecydujemy się na złożenie pozwu. Możemy tylko wygrać, więc warto się zastanowić. Oczywiście przyda nam się na pewno dobry prawnik, który już ma doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Takich prawników jest dzisiaj coraz więcej.