9 października 2015

Sprzątanie biur Poznań

Sprzątanie biur Poznań

Sprzątanie biur Poznań - wet floorSprzątanie biur Poznań – Profesjonalne sprzątanie biur w Poznaniu i okolicach to nasza specjalność. Świadczymy usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Nasza kadra to grono doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników porządkowych, młodych i energicznych. Pracujemy na  renomowanych środkach czystości odpowiednio dobieranych pod kątem czyszczonych powierzchni, które są dla nich całkowicie bezpieczne. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz własny specjalistyczny sprzęt i środki czystości to gwarancja dobrze wykonanej usługi porządkowej.

Sprzątanie biur Poznań cennik

Ceny sprzątania biur w Poznaniu ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości powierzchni, zakresu oraz częstotliwości sprzątania. Gwarantujemy pełne dopasowanie oferty do potrzeb klienta, wysoką elastyczność oraz przystępną cenę usługi sprzątania. Cena sprzątania biur w Poznaniu już od 89 zł netto za wizytę. Zapraszamy zainteresowanych przedstawicieli firm, administratorów oraz zarządców biurowców i osiedli odpowiadających za porządek części wspólnych budynków i terenu w okół, jak również klientów prywatnych do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania szczegółowej wyceny usługi porządkowej. 

Doczyszczanie posadzek Poznań

Dla firm oraz Klientów indywidualnych polecamy również usługę gruntownego doczyszczania różnego rodzaju powierzchni. Posiadamy profesjonalne maszyny czyszczące oraz detergenty dostosowane do czyszczonej powierzchni.  Wykonujemy maszynowe mycie i czyszczenie posadzek w garażach, halach, magazynach, sklepach, hipermarketach i innych obiektach wielkopowierzchniowych oraz biurach i mniejszych powierzchniach. Doczyszczanie posadzek PoznańCzyszczenie mechaniczne posadzek pozwala doczyścić nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. Zabrudzenia po smarach, gumie czy długoletnim użytkowaniu stają się przeszłością. Doczyszczamy także fugi, zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Usługi wykonujemy maszynami szorująco-zbierającymi lub szorowarkami jednotarczowymi w połączeniu z profesjonalną chemią i odkurzaczem wodnym.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy próbne czyszczenie posadzki w Państwa obiekcie. Tylko w ten sposób będziecie mogli Państwo ocenić efekty naszej pracy i podjąć decyzję “czy czyścimy dalej” i zdecydujecie się na stałą współpracę z naszą firmą. Jest to również idealna okazja, aby dobrać odpowiednie środki chemiczne niezbędne do osiągnięcia najbardziej zadowalającego efektu czyszczenia magazynu i innych obiektów.

Sprzątanie magazynów Poznań – sprzątanie hal Poznań

Specjalizujemy się w bieżącym sprzątaniu magazynów, sprzątaniu hal oraz innych obiektów na terenie Poznania i okolic, a także na jednorazowych usługach sprzątania magazynów w Poznaniu. Usługi wykonujemy specjalistycznym sprzętem między innymi maszynami myjąco – zbierającymi, szorowarkami jednotarczowymi, odkurzaczami przemysłowymi itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą za pomocą formularza kontaktowego, 7 dni w tygodniu, dostępnego na dole strony sprzątnij.pl lub telefonicznie pod numerem 570-888-704 (od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 – 18:00)

Sprzątanie biur Poznań – Postaw na jakość!